sizin için

hizmetlerimiz

expertise_chemicals-p1p2op6e5rafu5yxiwp44qp5lcmlqc8phnwbvnanbc

akaryakıt
satışı

Türkiye geneline yayılmış 11 terminal ağı, 1.000.000 m3 yakıt depolama kapasitesi ve geniş toptancı akaryakıt bayi ağı ile hizmet veren Aytemiz Akaryakıt Toptan Satışlar, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) yayınladığı 2021 yılı Petrol Piyasası Sektör Raporu’na istinaden ticari endüstriyel pazarının lideri konumundadır. İnşaat, Tarım, Beton-Çimento, Enerji, Lojistik, Madencilik, Turizm sektörlerine yönelik eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Aytemiz Akaryakıt Toptan Satışlar ; Motorin, Benzin, Gazyağı, Fuel-oil, Kalyak ve Bitüm ürünlerinin bulunduğu geniş ürün yelpazesi ile inşaat, lojistik, madencilik, enerji ve endüstriyel kullanımlar başta olmak üzere, dökme akaryakıt ihtiyacı duyan tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

 
e22ca2d6ef14868

YAĞ DEĞİŞİMİ

MOTOR YAĞI NEDİR, NE İŞE YARAR?

Motor yağı aracınızın hareketli parçalarını yağlar ve bu sayede koruyucu bir kalkan görevi görür;

  • Sürtünme ve aşınmayı azaltır
  • Kirlilik oluşumunu kontrol altında tutar
  • Motorun aşırı ısınmasını önler
  • Sızdırmazlık sağla

ARACA UYGUN MOTOR YAĞI SEÇİMİ

Araç motorları, değişik ısı aralıklarında ve zorluklarla çalışan yüzlerce hareketli parçadan oluşan karmaşık bir yapıdır. Motor yağı kalitesinin bu zorlu çalışma koşulları ile eşit ölçüde baş edebilecek düzeyde olması ve en önemlisi motor yağının araç üreticilerinin tavsiyeleri ve standartları doğrultusunda seçilmesi gerekir. 

Siz de aracınıza en uygun motor yağını öğrenmek için, hemen AKDEMİRLER PETROL servis noktasını ziyaret edin. 

He9791b9c0dec47b49baa3f305c6cfe74s

OTO YIKAMA

Arabanızın koltukları ve tavan kısımları çok kirlendiyse ve tekrar eski görünümüne döndürmek istiyorsanız detaylı temizlik hizmetimiz ile tanışın. Arabanız da olan yıpranmalara göre ilk gün ki görünümü ve kokuyu sizler için yeniden kazandırıyoruz.

Aracın dış yüzeyi kapsamlı şekilde yıkanmaktadır. Davlumbaz temizliği yapıyor, jantların demir tozu temizliği yapılarak aracımızın tavanı koltukları taban halısı göğsü stepnenin bulunduğu bölme gizli bölmeler torpida kolçak içleri gözle görülebilen elle temas edilen aracın bütün aksamları özel ürünlerle temizlenip yılların oluşturduğu kirleri ortadan kaldırıyoruz.
Motor temizliği ve motor koruma hediyesi farların ihtiyacı varsa far parlatma hediyesi ile araçlarınızı fabrikadaki ilk günki temizlik kondisyonuna ulaştırıyoruz. Araç koltukları özenle yıkanıp vakumlanmaktadır.

2017-08-13

MARKET